Tabuľka INSPIO – personalizovaný darček ku dňu otcov plný vrúcnych slov

Je nedeľa poobede. Deti sú s ockom na plavárni. Voda na kávičku vám práve vrie, konečne máte vytúženú chvíľu pre seba. Prebehnete očkom kôpku kníh a časopisov – zvíťazí však internet.  Musíte predsa niečo dôležité nájsť: Blíži sa deň otcov a vy by ste chceli darček pre svojho manžela, darček pre ocka, ktorý by mu mohli dať vaše deti:

  • Pretože milujú šantenie s ním. Na ihrisku nehľadí do mobilu, ale behá spolu s nimi.
  • Pretože vie vymyslieť parádne skrýše pri hre na schovku a vie tiež parádne strašiť, keď ho nájdu.
  • Pretože s ním sa možno pasovať. Na tajnáša kúpil laserové meče k Vianociam. Tie iskry v očiach, ked ich zbadali! (Zakiaľ čo vy, správna mierumilovná mama, zbrane zakazujete…)
  • Pretože pozná odpoveď na každú otázku „Prečo?“. Trpezlivo vysvetľuje matiku, vznik vesmíru odstredivé sily pri bicyklovaní… (Až niekedy žasnete spolu s vašimi deťmi a ich pootvorenými pusinkami, skadiaľ to ten ocko všetko vie.)
  • Pretože vie odohnať zlé sníčky, keď znenazdajky v noci prídu.
  • Preto, že sa všetci máte radi.

Rodičovskú lásku nemožno odmerať, je poskladaná z mnohých okamihov, ktoré spolu s deťmi zažívate.  Keď bol deň matiek, priniesol vám váš muž s deťmi kvietky a srdiečkovú bonbonieru. Kedy to všetko stíha, popri svojej práci? Je to ten najlepší manžel a ocko na svete – vaše srdce vie, že ste si veľmi dobre vybrali! Milujete všetky tie krásne okamihy, ktoré tvoria šťastie vo vašej rodine…

Tento rok deň otcov oslavujeme v nedeľu 16. júna

V Inspio nadizajnovali pre túto príležitosť špeciálne tabuľky ku dňu otcov – osobný darček, uznanie a poďakovanie za to, čo robí pre deti a rodinu, za to kým je a aký je.

personalizovaný darček, INSPIO tabuľka, darček pre muža, darček pre otca, darček pre ocka, darček pre ocina, darček pre manžela, darček na deň otcov, darček ku dňu otcov

Vyberte si na webe INSPIO tabuľky ku dňu otcov rôznych dizajnov»

Potešte svojho manžela a ocka, oceňte jeho jedinečné postavenie vo vašej rodine!