Vyber si poradcu

Pomôžeme vám s výberom darčekov zábavnou formou – aby váš deň bol krajší a veselší, presne ako keď stretnete zanieteného milého živého predavača v kamennom obchode.

darcekovy-poradca

Nie nepoužívame zatiaľ umelú inteligenciu, čo vytuší vaše želania. Naši darčekoví poradcovia sú konverzácie premyslené a naprogramované ľuďmi.

Pre dokonalý zážitok z vyberania darčekov ako jediní medzi slovenskými darčekovými portálmi využívame  novú webovú technológiu – chatbot.

Zoznam našich konverzačných darčekových poradcov:

DARČEK PRE MAMINU, DARČEK PRE SVOKRU – vie všetko o dobrých maminkách a svokrách a preto vie poradiť všakovaké darčeky – malé milé, originálne darčeky aj luxusné darčeky a aj úplne praktické darčeky -podľa záľub – varenie, prečenie, záhradka.

 

kociky-pre-babikyKOČÍKY PRE BÁBIKY – kočík pre bábiky je dobrý nápad na vianočný darček alebo darček k narodeninám pre dievčatká, budúce malé mamy – kliknite a poradíme vám všetko čisto o kočíkoch pre bábiky.

 

halloween_avatarHALLOWEEN PORADCA –  vie veštko o halloweenských hororových maskách, make-upe, halloweenských dekoráciách a doplnkoch. Ak si želáte vysvetlí vám aj pôvod sviatku a tradičné halloweenske symboly. Nechýbajú strašidelné žartíky!

(Zoznam budeme ďalej rozširovať, lebo vytváranie ďalších chatbotov nás veľmi baví. Sledujte náš Facebook, aby ste sa dozvedeli, aké novinky chystáme.)

Vaša spätná väzba:

Veľmi nás vytváranie ďalších chatbotov baví, potešila by nás akákoľvek vaša spatná väzba!

Vaše pripomienky nám môžete poslať kontaktným formulárom:

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Predmet

  Vaša správa

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť

  Uložiť