9 tipov na darček pre muža, svokra, ocina, dedka

Odporúčam vám knižky z týchto kategórií:

 

Prečo som vybrala a odporúčam tieto kategórie a tieto knihy?

Podstatná väčšina mužov rieši rada politiku a spoločenské dianie a tak okrem kamarátov a kolegov môžu svoje oponujúce, či podporujúce myšlienky formulovať aj pri čítaní kníh so spoločenskou tématikou.

Banášov Velestúr má zaujímavý námet, sebareflexia sebeckého dravého muža, s prvkami tajomna. Možno podnieti k spoločnému výletu na Velestúr v Kremnických vrchoch.

Ak by bol Satinský mladší a žijúci, kniha Expedice by nevyšla – pretože by písal blog. Blog o výprave za dobrodružstvom. Buďme šťastní za knižku, grafické spracovanie formou zošitka, s machuľkami a fľakmi z ciest, podtrhuje charakter knihy.

Moderný muž sem tam niečo rýchle navarí – nech sa ten váš inspiruje od známeho moderátora Pyca. Aspoň raz za mesiac, knižka položená na stole v kuchyni, nech je znamenie: „Miláčik, dnes varíš ty“. Prípadne mu presne nalistujte recept 🙂

Poslednou kategóriou sú knižky pre workoholikov – nie, nenavádzajú ich pracovať do úmoru ďalej. Práveže ponúkajú iný pohľad na rozdelenie času medzi prácu a rodinu. Ako budovať firmu a pracovať trochu slobodnejšie, ako nepodliehať gigantickým kolosom, ale budovať si niečo vlastné, čo ma baví? Tri úspešné projekty, tri knihy…)

Uložiť